18.05.2024, 14:26
    Головна » 2009 » Серпень » 17 » Роговська не впевнена, що переможе Ісинбаєву
    09:44
    Роговська не впевнена, що переможе Ісинбаєву
    http://www.elite-athletics.hu/dyma/290106_Karlsruhe_files/33310_W600XH400.jpg   Сьогодні на чемпіонаті світу в Берліні визначиться переможець в секторі для стрибків з жердиною серед жінок. Фаворитом змагань є двократна олімпійська чемпіонка Олена Ісинбаєва. Головний конкурент росіянки Ганна Роговська з Польщі, що обіграла Ісинбаєву, на нещодавньому турнірі в Лондоні, не дуже високо оцінює власні шанси на перемогу.
      "На змаганнях в Лондоні я виграла з величезним для себе здивуванням. Знаю, що Олена нікому не програвала шість років. Чи є шанси на перемогу в Берліні? Чесно кажучи, не упевнена, що це можливо. Інший рівень, інший настрій і мотивація", - наводить слова спортсменки "Російська газета".

Переглядів: 614 | Додав: flab | Рейтинг: 0.0/0