Гостей: 1
    Користувачів: 0

04.05.2024, 17:20
    Головна » 2009 » Серпень » 17
    http://cache.daylife.com/imageserve/00h34PLga6exM/610x.jpg   Трикратний олімпійський чемпіон Пекіна Усейн Болт не упевнений, що зможе поновити вище світове досягнення на дистанції 200 метрів. Нинішній рекорд (19,30) належить самому Болту.
      "У мене є певні сумніви, що я зумію побити світовий рекорд на 200-метровці. Проте я докладу для цього всі зусилля. У майбутньому старті буде дуже непросто. Мабуть, ще важче, ніж на 100-метрівці. Я відібрав у Тайсона Гея чемпіонський титул. Навряд чи йому це сподобалося. Тому він вийде на старт з величезною мотивацією", - цитує AP ямайського спринтера.

Переглядів: 575 | Дата: 17.08.2009 | Рейтинг: 0.0/0

http://cache.daylife.com/imageserve/0eUc01Y0ZxdXO/610x.jpg    Американський спринтер Тайсон Гей, що поступився званням чемпіона світу на 100-метровці ямайцу Усейну Болту, можливо, не зможе захистити титул і на дистанції удвічі довше. За словами спортсмена, його турбує травма паху.
      "Знову відчуваю неприємні відчуття в області паху, - приводить AP слова американця. - Я збираюся проконсультуватися з лікарями збірної. Поглянемо, як будуть йти справи завтра. Сподіваюся, що все обійдеться і я зможу вийти на старт і на 200-метрівці, і в естафеті".
    Переглядів: 606 | Дата: 17.08.2009 | Рейтинг: 0.0/0

http://cache.daylife.com/imageserve/012W4FZ3m6axm/340x.jpg  Екс-рекордсмен світу на 100-метрівці ямайський спринтер Асафа Пауелл назвав партнера по національній збірній Усейна Болта феноменом світової легкої атлетики. Нагадаємо, в неділю увечері Болт виграв золото чемпіонату світу на найпрестижнішій дистанції, встановивши при цьому новий світовий рекорд (9,58).
      "Усейн створив щось приголомшливе, - наводить слова Пауелла офіційний сайт ІААФ. - Мені дуже приємно, що цього дня я був разом з ним на біговій доріжці. Звичайно, постарався зробити все можливе, щоб скласти партнерові і хорошому товаришу належну конкуренцію. Але біг Усейна – це феноменальне явище. Я дуже рад за нього".

Переглядів: 602 | Дата: 17.08.2009 | Рейтинг: 0.0/0

http://www.elite-athletics.hu/dyma/290106_Karlsruhe_files/33310_W600XH400.jpg   Сьогодні на чемпіонаті світу в Берліні визначиться переможець в секторі для стрибків з жердиною серед жінок. Фаворитом змагань є двократна олімпійська чемпіонка Олена Ісинбаєва. Головний конкурент росіянки Ганна Роговська з Польщі, що обіграла Ісинбаєву, на нещодавньому турнірі в Лондоні, не дуже високо оцінює власні шанси на перемогу.
      "На змаганнях в Лондоні я виграла з величезним для себе здивуванням. Знаю, що Олена нікому не програвала шість років. Чи є шанси на перемогу в Берліні? Чесно кажучи, не упевнена, що це можливо. Інший рівень, і ... Читати далі »
    Переглядів: 611 | Дата: 17.08.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Усейн Болт вперше завоював титул чемпіона світу з новим шокуючим світовим рекордом - 9,58 сек. Тайсон Гей фінішував другий з третім результатом за всю історію спринту та новим національним рекордом - 9,71 сек. Асафа Пауелл захистив титул бронзового призера Чемпіонату світу з результатом 9,84 сек.
    ...Нижче ви маєте змогу переглянути відео.

... Читати далі »
    Переглядів: 711 | Дата: 16.08.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Георгій Мазурашу

Срібна призерка молодіжного Чемпіонату Європи-2009 на дистанції 800 м Наталка Лупу з Маршинців Чернівецької області на прем’єрному для неї дорослому Чемпіонаті світу в Берліні не змогла скласти компанію у півфіналі чемпіонці Європи серед молоді росіянці Єлені Кафановій, яка пройшла до наступного етапу за часом. А ось забіг 21-річної українки виявився найповільнішим серед усіх у першому раунді, а отже і реальних шансів на путівку до півфіналу майже не було. Свіжими враженнями від дебюту на дорослому Чем ... Читати далі »

Переглядів: 569 | Дата: 16.08.2009 | Рейтинг: 0.0/0