Гостей: 1
    Користувачів: 0

04.05.2024, 21:36
    Головна » 2009 » Липень » 19

http://www.flab.at.ua/_nw/1/98760.jpg     Представницю спортклубу «Гешко» Наталку Лупу з Маршинців Новоселицького району, яка сьогодні здобула срібну нагороду на дистанції 800 м на молодіжному чемпіонаті Європи у Каунасі, з цим успіхом привітав голова Чернівецької облдержадміністрації Володимир Куліш. Губернатор, зокрема, підкреслив, що аналогічним виступом на Євро U-23 за всю історію буковинської «королеви спорту» може похвастатися лише найтитулованіший спортсмен краю Іван Гешко.

< ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
    Переглядів: 542 | Дата: 19.07.2009 | Рейтинг: 5.0/2

Сусідка Софії Ротару приносить Україні «срібло» Євро U-23

Чергову медаль для України на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Каунасі здобула 21-річна Наталя Лупу з Маршинців Чернівецької області (СК «Гешко», офіційний партнер – готель «Буковина»). Вихованка Анатолія Якимчука та Володимира Степанова у фінальному забігу на 800 м з результатом 2.01,08 фінішувала другою після росіянки Єлєни Кофанової (1.58,94). Третьою на фініші б ... Читати далі »

Переглядів: 701 | Дата: 19.07.2009 | Рейтинг: 5.0/1