18.05.2024, 10:19
    Головна » 2009 » Травень » 19 » Віллі почала з рекорду
    23:26
    Віллі почала з рекорду
    http://www.sport-express.ru/gallery/14/030005photo.jpg     Олімпійська чемпіонка Валері Віллі на змаганнях Prеmio Маrio Caixa de Atletismo в Ріо-де-Жанейро встановила новий рекорд Океанії в штовханні ядра - 20.69, а також стала лідером світового сезону.  Її попереднє особисте досягнення дорівнювало - 20.56 метрам і було встановлено на Олімпіаді в Пекіні. Білоруська штовхальниця Наталія Міхневіч стала другою з результатом - 19.48.
        Окрім Віллі в змаганнях взяли участь ще 4 олімпійських чемпіона. Бразилійка Маурен Маггі стрибнула в довжину 6.85. Лідер сезону американка Брітні Ріс зайняла лише третє місце з результатом - 6.70. Окрім Маггі, Рис обійшла ще одна представниця країни карнавалів Кейла Коста (6.78).
        Золотий медаліст Пекіна португальський стрибун потрійним Нельсон Евора не впорався з кубинцями. Евора задовольнився третім месцем з результатом 17.11, а переміг Давід Гіралт - 17.39. Другим став співвітчизник Гіралта - Йоандрі Бетанзос - 17.19.  У секторі для стрибків в довжину у чоловіків також домінував кубинець Ібрахін Камеджо із скромним результатом - 7.93. Самий очікуваний учасник, панамський стрибун Ірвінг Саладіно знявся із змагань із-за невеликої травми.
        У секторі для метання молоту зійшлися відразу два олімпійські чемпіони: словенський Прімош Козмус - чемпіон пекінських ігор, і поляк Шимон Ціолковський - переможець сіднейських ігор в 2000 році. Козмус отримав перемогу з результатом - 77.81 метрів, а ось Ціолковський зайняв лише третє місце - 74.17. Срібним призером став спортсмен з Таджикистану Ділшод Назаров - 77.77.
        У чоловічому забізі на 100 метрів швидше за всіх виявився американський спринтер Майк Роджерс - 10.08. Відмітимо, що  10 секунд доки нікому не удається розміняти.

Переглядів: 645 | Додав: flab | Рейтинг: 0.0/0