Гостей: 1
    Користувачів: 0

04.05.2024, 07:47
    Головна » 2009 » Травень » 19
    http://foto.sportbox.ru/sites/default/files/imagecache/medium-photos/files/Blanko-Vlasich2008-09-14REUTERS-Michaela-Rehle.jpg      Лідер світового сезону в стрибках у висоту Бланка Власич виграла змагання в рідному Спліті з результатом 2.04.  Після змагань Бланка сказала, що задоволена підсумком турніру, оскільки вперше показала в Спліті такий високий результат. На стадіоні досить м'яка доріжка, яка більше личить для тренувань, а не для змагань.
         Як вже відомо, минулого тижня в Досі хорватка здолала планку на висоті 2.05.
    Переглядів: 655 | Дата: 18.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

http://www.news.onru.ru/images/newsall/22209.jpg     На змаганнях Ponce Grand Prix в Пуерто-Ріко в забігу на 100 метрів взяли участь два скандальні спринтери: Чуранді Мартіна з Антільських островів і британець Дуейн Чемберс.
       Останній наробив багато шуму своєю книгою "Гонка проти мене", де він розповів, як і в яких дозах вживав заборонені препарати, а Мартіна загрузнув в судових тяжбах, намагаючись оспорити свою дискваліфікацію на Олімпійських іграх в Пекіні у фіналі на двухсотметрівці.
       У особистому протистоянні швидше виявився Мартіна - 10.19, Чемберс же програв своєму суперникові три соті секунди - 10.21.

Переглядів: 719 | Дата: 18.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

http://www.sport-express.ru/gallery/14/030005photo.jpg     Олімпійська чемпіонка Валері Віллі на змаганнях Prеmio Маrio Caixa de Atletismo в Ріо-де-Жанейро встановила новий рекорд Океанії в штовханні ядра - 20.69, а також стала лідером світового сезону.  Її попереднє особисте досягнення дорівнювало - 20.56 метрам і було встановлено на Олімпіаді в Пекіні. Білоруська штовхальниця Наталія Міхневіч стала другою з результатом - 19.48.
        Окрім Віллі в змаганнях взяли участь ще 4 олімпійських чемпіона. Бразилійка Маурен Маггі стрибнула в довжину 6.85. Лідер сезону американка Брітні Ріс зайняла лише третє місце з результатом - 6.70. Окрім Маггі, Рис обійшла ще одна представниця країни карнавалів Кейла Коста (6.78).
        Золотий медаліст Пекіна ... Читати далі »
    Переглядів: 642 | Дата: 18.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0