06.05.2024, 06:00
    Головна » 2009 » Квітень » 26 » Результати марафону в Лондоні
    20:50
    Результати марафону в Лондоні
    http://img.beta.rian.ru/images/16928/13/169281304.jpg       Перемогу на Лондонському марафоні другий рік підряд взяла Ірина Микитенко, яка виступає за Німеччину, з результатом 2:22:10. Ірина з перших метрів дистанції захопила лідерство і не поступилася ним до кінця. Разом з Микитенко у відрив від основної групи пішли Мара Ямаучи з Великобританії і китаянка Чуньсю Чжоу. Кілометрів за 15 до фінішу китаянка почала відставати, а Ямаучи ще трималася, але Ірина стала нарощувати темп і за  два кілометри до фінішу вигравала у господарки траси вже 38 секунд. Ямаучи у результаті фінішувала другою з особистим рекордом 2:23:12.
           У чоловіків перемогу отримав олімпійський чемпіон Пекіна кенієць Самуель Ванджіру 2:05.10. Другим фінішував Цегай Кебеде з Ефіопії, що відстав від переможця на 10 секунд, третій – марокканець Джауад Гаріб 2:05.27. Перед стартом Ванджіру заявляв, що готовий побити світовий рекорд Хайле Гебреселассие (2:03:59) і спочатку група з восьми бігунів, не рахуючи трьох пейсмейкерів випереджала графік рекорду знаменитого ефіопа. Але ближче до середини дистанції стало ясно, що високий темп, узятий бігунами їм не під силу і рекорд встояв, хоча всі три призери фінішували по особистих рекордах.

Переглядів: 653 | Додав: flab | Рейтинг: 0.0/0