Користувачів: 0

04.05.2024, 20:41
    Головна » 2009 » Квітень » 26
    http://www.bcn2010.org/files/13-10380-imatge/Kluft_CarolinaHJ5-Gotzis06.jpg  Відома шведська багатоборка Кароліна Клюфт, яка торік виступала в особистих видах, прийняла рішення не стрибати потрійним цього сезону, а зконцентруватися на стрибках в довжину - повідомляють шведські ЗМІ.
      На Олімпіаді в Пекіні  спортсменці не вдалося вийти у фінальну частину змагань в потрійному стрибку, а в секторі для стрибків в довжину вона стала лише дев'ятою. Зимою Клюфт виступала в бігу на 60 метрів, оскільки не могл ... Читати далі »
    Переглядів: 709 | Дата: 26.04.2009 | Рейтинг: 0.0/0

http://img.beta.rian.ru/images/16928/13/169281304.jpg       Перемогу на Лондонському марафоні другий рік підряд взяла Ірина Микитенко, яка виступає за Німеччину, з результатом 2:22:10. Ірина з перших метрів дистанції захопила лідерство і не поступилася ним до кінця. Разом з Микитенко у відрив від основної групи пішли Мара Ямаучи з Великобританії і китаянка Чуньсю Чжоу. Кілометрів за 15 до фінішу китаянка почала відставати, а Ямаучи ще трималася, але Ірина стала нарощувати темп і за  два кілометри до фінішу вигравала у господарки траси вже 38 секунд. Ямаучи у результаті фінішувала другою з особистим рекордом 2:23:12.