03.05.2024, 07:48
    Головна » 2008 » Жовтень » 29 » Віталій Рибак пробився на чемпіонат Європи
    00:10
    Віталій Рибак пробився на чемпіонат Європи

Триразовий чемпіон України 2008 року з бігу на різні дистанції (5000 м на стадіоні і 10 км та 20 км на шосе) Віталій Рибак виборов місце у збірній для участі у Чемпіонаті Європи з кросу, який відбудеться 14 грудня в Брюсселі (Бельгія). “Вікно до Європи” перед вихованцем Івана Павлюка та Ірини Ячнюк відкрилося після вдалого виступу на Чемпіонаті України з кросу в Кіровограді, де Віталій на 10-кілометрівці фінішував з результатом 29 хв. 24 сек. третім після Євгена Божка з Харківщини (29.16) та Михайла Іверука з Рівненщини (29.20).

В інших дисциплінах найближчим до п’єдесталу пошани був волинський кіцманчанин Олександр Борисюк, який показав четвертий час на дистанції 4 км. Сашка небезпідставно вважали претендентом на призове місце і на 10-кілометрівці, але через хворобу підопічний Степана Борисюка та Георгія Миронюка, на жаль, ледве добіг першу дистанцію, а від участі у другій змушений був відмовитися.

Варто відзначити і виступ двох представниць Новоселицького району – юної Юлії Максеменюк та ще однієї вихованки Володимира Степанова юніорки Юлії Заєць, яка тепер тренується під керівництвом Дениса Тищука. Обидві у своїх номінаціях замкнули десятку кращих. Максеменюк серед дівчат на 2-кілометрівці відстала від бронзової призерки Мар’яни Грабовської з Рівного на 14 секунд, а Заєць серед юніорок на удвічі довшій дистанції не дотягнула до “бронзової” Вікторії Погорельської з Харкова 55 секунд.

У загальнокомандному заліку збірна Буковини, виступаючи неповним складом, здобула 3 місце у своїй ІІІ підгрупі та 14 місце серед 26 територій.
    Переглядів: 1444 | Додав: Pasat | Рейтинг: 5.0/3