Вітаю Вас, Гість · RSS
Спортсмени області
Меню


ПОДАРУНОК


Друзі сайту
  • Буковинський спортивний портал


  • Сайти
  • Интернет-журнал

    Do25ti.ru



  • Статистика
    Free counters!
    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0


    19.10.2017, 16:32
    Ви можете уточнити нижче наведені дані, відписавши на пошту flab.at.ua@gmail.com

    ФІБ

    Вид

    РВ

    Тренер

    Анакі Крістіне
    23.11.92
    200м

    400м
    25,57in
    26,02

    57,58 in
    58,49
    Якимчук А.О.
    Антонюк Василь
    14.06.89
    60м
    100м
    7,47
    10,9h
    Лобоцька Г.О.
    Апетрей Мар'яна
    23.08.89
    400м з/б
    1:02,1
    Ячнюк І.О., Павлюк І.Г.
    Апетричесей Іван
    01.04.88
    800м
    1500м
    1:56,68
    3:57,59
    Тищук Д.І.
    Атаманюк Наталія
    01.10.87
    800м
    1500м
    2:20,76
    4:41,89
    Тищук Д.І.
    Аштефаніца Юліан
    10.07.91
    1500м
    3000м
    5000м
    4:11,01 
    9:10,20
    15:55,10
    Тищук Д.І.
    Баб'юк Іван
    04.11.92
    200м
    400м
    23,6
    51,8
    Романюк В.В.
    Бідоча Оксана
    20.04.92
    800м
    1500м
    2:18,70
    4:52,52

    Бодянчук Дмитро
    06.11.89
    400м50,96
    Браженюк Андрій
    04.08.92
    100м
    200м
    11,69
    24,28
    Ячнюк І.О., Павлюк І.Г.
    Бурлака Сергій
    09.04.87
    400м

    800м
    50,79

    1:54,35
    1:58,80in
    Тищук Д.І.
    Бибик Тарас
    27.03.92
    200м
    400м
    800м
    22,72
    49,08
    1:49,25


    Лобоцька Г.О., Бибик О.І.
    Вакарчук Андрій
    28.01.95
    60м
    100м
    200м
    7,0h
    11,98
    23,70
    Гулей Л.Б.
    Величко Олександр
    22.08.84
    1500м
    3000м
    3000м з/п
    3:44,15
    8:13,00
    8:49,00
    Миронюк Г.Г.
    Верега Ксенія
    26.10.95
    200м
    400м
    27,20
    1:02,16
    Степанов В.В.
    Вашурін Сергій
    07.12.88
    5000м
    10000м
    14:41,96
    30:30,52
    Яненко С.М.
    Гешко Іван
    19.08.79
    800м
    1500м
    3000м
    1:45,41
    3:30,33
    РУ
    7:52,33
    Миронюк Г.Г., Ліщук В.В.

    Данілов Олександр
    24.06.87
    200м

    400м

    400м з/б
    23,30

    51,26
    51,60in
    55,87
    55,6h
    Ячнюк І.О., Павлюк І.Г.

    Дашкевич Марія
    21.02.88
    60м

    100м

    200м

    4х100м
    7,75

    12,11
    11,6h 

    24,83
    25,0h
    47,03
    Ячнюк І.О., Павлюк І.Г.

    Дмитрюк Віталій
    16.05.81

    3000м
    3000м з/п



    Коропецька С.Д., Яненко С.М
    Дуган Сергій
    25.10.84
    1500м
    3000м

    8:26,54

    Тищук Д.І., Ячнюк І.О.
    Дутчак Микола
    18.12.93
    60м
    100м
    200м
    7,1h
    11,56
    23,02
    Слюсареви Г.Г. та Л.П.
    Ібрагімов Еміль
    01.02.90
    60м

    100м

    200м
    7,14
    10,6h
    11,28
    21,6h
    22,22
    Слюсареви Г.Г. та Л.П.
    Кирийчук Людмила
    07.03.92
    800м
    1500м

    4:21,09
    Якимчук А.О., Степанов В.В.
    Кізима Сергій
    05.09.90
    400м
    800м
    48,60
    1:55,07in
    Миронюк Г.Г., Петров О.М., Миронюк В.Г.
    Козубовський Богдан
    28.08.92
    1500м
    3000м
    4:27,76in
    9:33,13in
    Кожокар В.І.
    Колісник Дмитро
    04.10.93
    400м
    800м
    53,0
    2:06,2
    Романюк В.В.
    Кормиш Марина
    17.11.94
    200м
    400м
    28,7
    1:04,0
    Романюк В.В.
    Крамарюк Руслан
    23.12.88
    5000м
    10 000м
    15:15,95
    32:11,59

    Кумка Юрій
    05.01.90
    60м з/б
    110м з/б
    8,41
    14,6h
    Лобоцька Г.О.
    Лабовський Микола
    04.05.83
    1500м
    3000м
    5000м
    3:39,13
    7:56,24
    14:03,9
    Тищук Д.І. Ячнюк І.О.

    Лупу Наталія
    04.11.87
    800м 1:59,59 Якимчук А.О., Степанов В.В.
    Максеменюк Юлія
    18.10.92
    1500м

     3000м
    5:17,49in

    10:51.95
    11:00,48in
    Яненко С.М. , Степанов В.В.
    Мартинюк Ігор
    05.05.93
    800м
    2:01,55inТищук Д.І.
    Михайличенко Ольга
    15.07.88
    200м
    400м
    24,23
    52,91
    Якимчук А.О., Циганков А.Ф.
    Онуфраш Олег
    31.10.91
    1500м

    3000м
    4:18.12
    4:14,06in
    9:08,86in
    Тищук Д.І.
    Парнета Михайло
    21.11.91
    60м
    100м

    200м
    7,10
    10,6h
    11,41
    22,65
    Парнета А.І.
    Парнета Олена
    29.11.86
    60м

    100м

    200м
    4х100м
    7,52 
    11,71
    11,2h 

    23,73
    23,5h
    46,67
    Парнета А.І.
    Скорейко Михайло
    09.08.88
    800м
    1:55,06
    1:56,47in
    Тищук Д.І.
    Федик Ірина
    19.01.86
    100м

    довжина

    потрійний 


    12,6h

    5,83(
    out)
    5,63(
    in)

    13,05(out)
    12,85(in)
    Голубцов А.В., Задорожняк С.Г.
    Царик Марина
    03.10.96
    800м
    1500м
    2:22,4
    4:57,8
    Романюк В.В., Тищук Д.І.
    Цеганчук Анатолій
    07.04.92
    800м

    1500м

    3000м
    2:06,53
    4:20,74
    4:25,20in

    9:31,61in
    Кожокар В.І.
    Цихоцька Руслана
    23.03.86

    довжина

    потрійний



    6,44(out)
    6,33(in)

    14,45(out)
    13,85(in)

    Голубцов А.В.

    Шмідт Едуард
    09.08.91
    60м
    100м
    200м
    7,47
    11,41
    23,01
    Слюсареви Г.Г. та Л.П.
    Шевчишин Андрій
    12.05.90

    3000м

    5000м
    10000м
    8:52,75
    8:57,86in
    15:10,67
    31:43,26
    Тищук Д.І., Кожокар В.І.

    Яненко Сергій
    01.03.85
    1500м
    3000м
    5000м
    4:02,0
    8:51,1
    15:24,0
    Яненко С.М.