Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню


ПОДАРУНОК


Друзі сайту
 • Буковинський спортивний портал


 • Сайти
 • Интернет-журнал

  Do25ti.ru • Статистика
  Free counters!
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0


  19.11.2018, 01:39
  Головна » 2011 » Березень » 20 » Гречанка Хрісопії Деветцi дискваліфікована на 2 роки
  16:44
  Гречанка Хрісопії Деветцi дискваліфікована на 2 роки
    Гречанка Хрісопії Деветцi, виборовша медалі в потрійному стрибку на двох Олімпіадах, дискваліфікована на два роки за неявлення на допінг-контроль, повідомила в суботу Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF).

        Спортсменка покарана за відмову надати міжнароднiй асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) допінг-пробу 23 травня 2009. Її прізвище додане в список спортсменів, яким заборонена участь у змаганнях. Таким чином, Деветцi, термін дискваліфікації якої закінчується в грудні 2012 року, не зможе взяти участь в Олімпіаді в Лондоні. 

       Керівник грецької легкоатлетичної асоціації (SEGAS) Василіс Севастіс розповсюдив заяву, в якій висловив співчуття у зв'язку з рішенням IAAF. При цьому Севастіс зазначив, що національна асоціація не знайома детально з обставинами справи. 

       Хрісопії Деветцi виграла срібну медаль у потрійному стрибку на Олімпіаді в Афінах у 2004 році і "бронзу" в Пекіні в 2008 році. Тридцятип'ятирічна спортсменка планувала виступити на Олімпіаді-2012 в Лондоні. 

       Грецькі легкоатлети неодноразово виявлялися фігурантами гучних справ про допінг. За вживання заборонених препаратів в різний час були дискваліфіковані два чемпіонки Ігор у Афінах - Атанасія Цумелека (спортивна ходьба на 20 кілометрів) і Фані Халкья (біг на 400 метрів з бар'єрами). 

       В даний час в Афінах проходить процес у справі спринтерів Костаса Кендеріса та Катерини Тану. Золотий медаліст Сіднея-2000 в бігу на 200 метрів Кендеріс і срібна призерка тих же ігор на 100 метрів Тану звинувачуються в тому, що напередодні Афінської Олімпіади в серпні 2004 року інсценували ДТП, щоб не з'явитися на допінг-контроль. Процес затягується протягом багатьох років, час винесення вироку невідомий.
  Переглядів: 286 | Додав: defaultNick | Рейтинг: 0.0/0