Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

24.04.2024, 11:08
    Головна » 2011 » Вересень » 22 » Віталій Рибак - Чемпіон та призер Німеччини з бігу на 10км
    12:30
    Віталій Рибак - Чемпіон та призер Німеччини з бігу на 10км
       Продовжує нас тішити, з далекої Німеччини, буковинець Віталій Рибак (на фото під номером 337, тренер - Павлюк Іван Григорович, Хотин).
         10 вересня у німецькому місті Ольде відбувся Чемпіонат Німеччини з бігу на 10 км. Наш земляк, який наразі проживає (зі своєю дружиною Тіною Манке) та тренується у Німеччині, отримав дозвіл на виступ у Чемпіонатах Німеччини. Свої перші змагання такого рангу Віталій провів на високому рівні та одразу виборов дві нагороди, одна з яких вищого гатунку.

Чемпіоном Німеччини неочікуванно став 24-ох річний студент медуніверситету - Крістіан Глаттінг (Christian Glatting, на фото праворуч).
        Він подолав дистанцію з новим особистим рекордом в 29:28хв (попередній рекорд - 29:56хв). Буковинець Віталій Рибак фінішував другим з невеликим відривом - 29:37хв.
         Несподіванно не вдалося захистити свій титул чемпіона Яну Фічину (Jan Fitschen), у фінішному протоколі він лише на 12 позиції. Нагадаємо, що у 2006 році на Чемпіонаті Європи, який проходив у Гьотеборгу, Ян виборов золоту нагороду на дистанції 10,000 метрів, встановивши при цьому особистий рекорд - 28:10,94 (на тих самих змаганнях Іван Гешко посів друге місце у бігу на 1500м).
         Але завдяки перемозі Крістіана Глаттінга, та срібній нагороді Віталія Рибака, а також враховуючи 12 місце Яна Фічина, їх команді (всі спортсмени тренуються та виступають за клуб TV Wattenscheid) вдалося вибороти загальнокомандне золото Чемпіонату Німеччини.