Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

20.04.2024, 13:46
    Головна » 2011 » Травень » 17 » В Ялті стартують студенти (огляд першого дня змагань)!
    14:42
    В Ялті стартують студенти (огляд першого дня змагань)!
    17-19 травня в Ялті на стадіоні НСБ "Авангард" пройдуть змагання Х літньої Універсіади України з легкої атлетики.
    Стартові протоколи та результати змагань можна буде побачити тут.
       В ранковій програмі 17-го травня від нашої області приймали участь наступні спортсмени: Кізима Сергій, Скорейко Михайло, Бодянчук Дмитро, Костюк Олег.

За Тернопільську область виступали наші землячки - Наталія Лупу та Ольга Михайличенко.

Хлопці та дівчата змагалися в бігу на 400 метрів.

Представники Чернівецької області показали наступні результати: найшвидший результат продемонстрував Кізима Сергій - ЧНУ, (49,53 І розряд, загальне 15 місце), але це не забезпечило йому виступу у фіналі; Скорейко Михайло (ЧНУ) - 52,14, ІІ розряд, загальне 40 місце; Бодянчук Дмитро (ЧНУ) - 51,34, ІІ розряд, 34 місце; Костюк Олег (ЧТЕІ КНТЕУ) - 53,04, ІІ розряд 42 місце. Загальна кількість учасників - 45 спортсменів.

Наталка Лупу та Ольга Михайличенко виступали за Тернопільську область, ТНЕУ.
    Наталка виграла свій забіг з результатом 54,14 (КМС) і пройшла у фінал із загальним 3 місцем, що забезпечить їй зручну доріжку для виступу у фіналі.
    Оля пробігла дистанцію за 55,56 (КМС) і також потрапила у фінал з попереднім 8 місцем.
    Загальна кількість учасниць - 25 спортсменок.
    Бажаємо вдалого виступу дівчатам у фіналі.

Ще у вечірній програмі стартують:
    - на 100м - Дашкевич-Руснак Марія (ЧНУ), Ібрагімов Еміль (БДФА)
    - на 1500м - Крамарюк Руслан (ЧТЕІ КНТЕУ)
    - на 5000м - Шевчишин Андрій (ЧНУ)
    - стрибки в довжину - Федик Ірина (ЧТЕІ КНТЕУ)

В бігу на 100м завершилось перше коло змагань і наші спортсмени показали такі результати:
    Дашкевич-Руснак Марія (ЧНУ) - 11,9h, КМС, попередній 7 результат і вона проходить у фінал, загальна кількість учасниць - 22 спортсмени; Ібрагімов Еміль (БДФА) - 10,6h, КМС, попередній 9 результат і він не проходить у наступне коло, загальна кількість учасників - 37 спортсменів.
      Дашкевич-Руснак Марія, на жаль, у забізі травмувалась і у фіналі легко пробіглась на 8 місце.

У стрибках в довжину Федик Ірина (ЧТЕІ КНТЕУ) не пройшла кваліфікацію у фінальні змагання, вона посіла 14 місце з результатом 5м83см (І розряд), загальна кількість учасників - 29 спортсменів.

У фінальних забігах на 1500 метрів Крамарюк Руслан (ЧТЕІ КНТЕУ) фінішував на 13 місці з результатом 3:56,3h (І розряд), загальна кількість учасників - 27 спортсменів.

У фіналі з бігу на 5000 метрів стартував Шевчишин Андрій (ЧНУ), який посів 10 місце з результатом 14:56,4h (І розряд), загальна кількість учасників на виді - 18 спортсменів.

Виступаючи за Тернопільську область, Наталка Лупу та Ольга Михайличенко бігли у фінальному забізі на 400 метрів, де Наталка посіла 3 сходинку, а Ольга зайняла 8 місце. Результати - 52,9h та 55,2h відповідно.