26.04.2024, 17:28
    Головна » 2011 » Січень » 18 » Спортсменка року Наталка Лупу випробувала себе у спринті
    09:27
    Спортсменка року Наталка Лупу випробувала себе у спринті

x_8ea072c8.jpg (604×428)     Буковинські легкоатлети непогано виступили на традиційних «Різдвяних стартах-2011» у Києві, де одразу декілька наших земляків покращили свої особисті рекорди.

Руслана Цихоцька виграла змагання з потрійного стрибку (13 м 61 см). У цьому ж виді програми третє місце посіла Ірина Федик (Микитюк). Четвертою у фіналі на 60-метрівці фінішувала Олена Парнета, яка покращила свій особистий рекорд до 7,52 сек. (до цього кращим був результат 7,56 сек.). Ця дистанція виявилася багатою на учасниць з Буковини, але в т.ч. «екзотичних». Якщо особистий рекорд спринтерки Марії Дашкевич (7,78 сек.) і непоганий час Цихоцької (7,74 сек.), яка має спринтерський досвід, можна назвати плановими, то поява тут чемпіонки Командного Чемпіонату Європи-2010 на дистанції 800 м Наталії Лупу багатьох здивувала. Виявилося, що наставник Анатолій Якимчук вирішив в робочому порядку дати поспринтувати і Наталці, і рекордсменці України серед дівчат на 400-метрівці Ользі Михайличенко. Лупу пробігла 60 м за 8,02, а Михайличенко – за 7,94. Наталка жартома зазначила, що закохалася в цю дистанцію: «Тут і «не рубає» на фініші по ногах, і задишки немає – я прямо полюбила цю дистанцію (сміється – авт.)». Бігли новосельчанки і 400 м. Тут Михайличенко показала третій час (56,41 сек.), а Лупу – четвертий (56,54 сек.).

Ще одна представниця Маршинців Новоселицького району і СК «Гешко» Людмила Кирийчук стала бронзовою призеркою на 800 м – 2.14,19. Попереду фінішували титулована Тетяна Петлюк та Лілія Лобанова.

Приємний сюрприз підніс бар’єрист Юрій Кумка. Вихованець Галини Лобоцької пробіг 60 м з бар’єрами (дорослої висоти) за 8,41 сек., виконавши норматив кандидата у майстри спорту. Юрій декілька сотих не дотягнув до фіналу, в якому змагалася бар’єрна еліта Україна на чолі з рекордсменом держави Сергієм Демидюком.

Звісно, звітні змагання розглядаються як етап підготовки до головних внутрішніх зимових стартів – Кубку та Чемпіонату України в приміщенні.

Цей матеріал частково був надрукований у газеті «Молодий буковинець»