Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

19.04.2024, 01:15
    Головна » 2011 » Січень » 18 » Легка атлетика: Царик виграла Чемпіонат Львівщини, випередивши… учасницю Міс спорт Буковина
    09:28

Продовжує тішити успішними виступами юна бігунка Марина Царик з Шипинців Кіцманського району, яка цього разу відзначилася на Чемпіонаті Львівської області в приміщенні. Перемогу до свого активу записала і учасниця Міс спорт Буковина Людмила Шуляк.

Дистанцію 1500 м 14-річна представниця СК «Гешко», яку тренує заслужений тренер України Денис Тищук, виграла з результатом 4.51,2. Тут третьою була вихованка Валерія Кожокаря і Дениса Тищука – учасниця Міс спорт Буковина-2010 Людмила Шуляк з ЧТЕІ КНТЕУ – 5.01,3. У фінішних «розборках» вона програла місцевій спортсменці одну десяту. Натомість Людмила виграла другого дня дистанцію 3000 м – 10 хв. 58 сек. Щоправда, тут теж не обійшлося без «цікавинки» – судді трішки заплуталися, через що буковинка бігла зайве 16-те коло. Тобто час у неї поточний, без фінішного прискорення.

Марина Царик не менш ефектно «розібралася» з суперницями і на 800-метрівці, на якій вона вперше показала час вище І розряду – 2.21,5. Нагадаємо, що раніше здібну бігунку тренували її титулований дядько Ігор Сурла та Вадим Романюк. У жовтні 2010 р. Марина виборола «бронзу» серед дівчат на Чемпіонаті України з кросу, а перед Новим роком виграла «Фестиваль бігу» у Львові.

Два других місця виборов ще один представник групи Тищука-Кожокаря – Сергій Дуган – на дистанціях 1500 м (4 хв. 6 сек.) та 3000 м (8 хв. 44 сек.).