20.04.2024, 13:40
    Головна » 2011 » Травень » 2 » Дмитрюк став «міжнародником», а Дуган – майстром спорту
    00:02
    Дмитрюк став «міжнародником», а Дуган – майстром спорту

Чудово виступили буковинці на Чемпіонаті України з бігу на шосе 1.05.11 у Дніпропетровську. Віталій Дмитрюк виборов на 20-кілометрівці «срібло» і виконав норматив майстра спорту міжнародного класу, Андрій Шевчишин фінішував третім серед молоді, а Сергій Дуган посів 11 місце серед дорослих, але на секунду перевищив норматив майстра спорту.

На чоловічій 20-кілометрівці боротьба за нагороди була напруженою і цікавою. Ближче до фінішу комфортну перевагу собі забезпечив Сергій Зачепа (Донецька обл.), який переміг з результатом 59 хв. 20 сек. У фінішних «розборках» срібну нагороду вирвав чернівчанин Віталій Дмитрюк (ШВСМ, «Динамо», ДЮСШ №1, тренери – Світлана Коропецька, Василь Миронюк), чий результат – 59 хв. 28 сек. – вище норматива майстра спорту міжнародного класу (59 хв. 30 сек.). Міжнародником став і третій призер Роман Романенко (Закарпаття) – 59 хв. 29 сек. Ще один представник Буковини Сергій Дуган (ШВСМ, ДЮСШ міськспортуправління, тренери – Денис Тищук, Валерій Кожокар) фінішував на 11 позиції з результатом 1 год. 01 хв. 29 сек., що вище нормативу майстра спорту (1:01.30). Кіцманчанин Руслан Крамарюк пробіг дистанцію 20 км з результатом вище нормативу кандиадат у майстри спорту.

Відзначимо і вдалий виступ Андрій Шевчишина (ШВСМ, ДЮСШ міськспортуправління, тренери – Денис Тищук, Валерій Кожокар), який виборов «бронзу» серед молоді.

У загальнокомандному заліку, як повідомила Світлана Коропецька (представник команди), Чернівецька область посіла 4 місце, відставши від третьої команди лише на 3 очки.

Результати змагань будуть додані пізніше.

Переглядів: 554 | Додав: defaultNick | Рейтинг: 0.0/0