20.04.2024, 14:05
    Головна » 2011 » Червень » 18 » БИБИК ВИГРАВ ЮНІОРСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
    17:58
    БИБИК ВИГРАВ ЮНІОРСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

Єдину нагороду для Буковини на юніорському Чемпіонаті України в Донецьку виборов чернівчанин Тарас Бибик (27.03.1992, ЦОП, СК «Гешко», офіційний партнер – гуртівня «ПАККО»), якому не було рівних на 800-метрівці.

Студент Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу на попередньому етапі виграв свій забіг з результатом 1.54,46, який виявився третім серед всіх учасників. У фіналі теж був біг, як кажуть, не на результат, а на місце. Але вже у вищому темпі – чернівчанин переміг з результатом 1.51,50. Другим фінішував Віктор Тюменцев з Хероснщини – 1.51,67, третім – Олександр Шелест з Кіровоградщини – 1.53,42. Тарас Бибик тепер тренується під керівництвом у недавньому минулому одного з лідерів в Україні на дистації 800 м Олега Лобанова, консультуючись паралельно з Галиною Лобоцькою, яка вивела його на провідні позиції в державі у своїй віковій групі.

Зазначимо, що до фіналу Б пробився ще один буковинець Ігор Мартинюк (05.05.1993, Чернівці, КДЮСШ, Валерій Кожокар, Денис Тищук). У своєму забігу він був третім з результатом 1.57,00, а у фіналі Б фінішував сьомим – 1.57,39.

Також Тарас допоміг буковинській команді посісти високе 5 місце в естафеті 4х400 м. Разом з ним в команді бігли Дмитро Колісник, Іван Баб’юк та Ігор Мартинюк. Їхній час – 3.24,51. Чемпіонами стали донеччани – 3.18,43, срібними призерами – херсонці – 3.20,14. А ось бронзові призери, які бігли не в одному забігу з нашими хлопцями, випередили в заочній боротьбі буковинців менше, ніж на секунду, – 3.23,24. sportbuk.com Переглядів: 559 | Додав: flab | Рейтинг: 0.0/0