Гостей: 1
    Користувачів: 0

28.03.2024, 11:51
    Головна » 2011 » Червень » 16
       15 червня розпочалися змагання Чемпіонату України серед юніорів в Донецьку. Дамо короткий огляд першого дня змагань.
       Тарас Бибик з другим результатом (48,89сек) попав у фінал з бігу на 400м, але там він не фінішував. На цій же дистанції виступали Колісник Дмитро - 51,34сек (ІІ розряд, загальне 22-ге місце), Біньовський Аркадій - 53,35сек (ІІ розряд, загальне 41-ше місце), Мартинюк Ігор - не завершив дистанцію та Баб'юк Іван - 52,93сек (ІІ розряд, загальне 36-те місце). Кільксть учасників на виді - 49 спортсменів.
       На дистанції 1500 метрів одразу проводились фінальні забіги. Тут чернівецькі спортсмени показали наступні результати: Бідоча Оксана з результатом 4:58,26 (ІІ розряд) посіла 15 місце серед 19 учасниць; Циганчук Анатолій був 19-тим з ре ... Читати далі »
    Переглядів: 563 | Дата: 16.06.2011 | Рейтинг: 0.0/0

11 червня у Києві на НСК Олімпійський "Верхнє поле" відбувся І етап Кубку ШВСМ. В цих змаганнях приймали участь і чернівецькі спортсмени: "новоспечений" МСМК та рекордсменка області у потрійному стрибку Руслана Цихоцька, МСМК і рекордсменка області серед молоді та дорослих з бігу на 800 метрів Наталка Лупу, КМС у потрійному стрибку Ірина Федик та (згідно протоколів) Григорій  Анастасія (14.02.1997, МОН, тренер - Озерчук Б.О.)

Руслана виграла змагання зі стрибків в довжину з результатом 6м42см (МС).
     Наталка виступала на не основній своїй дистанції, а саме в бігу на 400 метрів. Вона впевнено виграла з майстрівським результатом - 53,32. Другою фінішувала р ... Читати далі »
    Переглядів: 710 | Дата: 16.06.2011 | Рейтинг: 0.0/0