Гостей: 1
    Користувачів: 0

04.05.2024, 14:03
    Головна » 2009 » Грудень » 16
    http://uaf.org.ua/calendar/multimedia/Photos//Haile.jpg  Міжнародна федерація легкої атлетики ратифікувала світовий рекорд на дистанції 30 кілометрів.

... Читати далі »
    Переглядів: 589 | Дата: 16.12.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Грецька спринтерка Катерина Тану стала Олімпійської чемпіонкою Сіднея з бігу на 100 метрів, але залишиться без своєї нагороди.

Нещодавній перегляд олімпійських результатів Сіднея з бігу на 100 та 200 метрів серед жінок відбувся через дискваліфікацію американки Меріон Джонс. Звісно, очікувалося, що гречанка Катерина Тану, котра фінішувала слідом за Меріон, буде оголошена Олімпійською чемпіонкою. Але у цій ситуації з’явилися нові нюанси.

Переглядів: 540 | Дата: 16.12.2009 | Рейтинг: 0.0/0

http://www.doha2010wic.com/wp-content/uploads/2009/12/Saham-232x300.jpgОрганізаційний комітет чемпіонату світу 2010 року в приміщенні, який пройде в Досі, представив талісман змагань - каракал якого звуть Сахама.
    Переглядів: 582 | Дата: 16.12.2009 | Рейтинг: 0.0/0

http://img13.nnm.ru/0/5/f/e/0/c07be77f8a3659cd062d31a4604_prev.jpg Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) запропонувала оплатити всі медичні витрати чемпіонки світу Ка ... Читати далі »
    Переглядів: 542 | Дата: 16.12.2009 | Рейтинг: 0.0/0

13 грудня, в ірландському Дубліні відбувся чемпіонат Європи з кросу. Восьмиразовий переможець цих змагань Сергій Лебідь цього разу фінішував третім.

Бронзу європейського чемпіонату Сергій здобув з результатом 31 хвилина 17 секунд, поступившись натуралізованому іспанцю, виходцю із Ефіопії Аллємаєху Безабєху (30:45) та британцю Мо Фараху (31:02).

Переглядів: 547 | Дата: 16.12.2009 | Рейтинг: 0.0/0