Гостей: 1
    Користувачів: 0

04.05.2024, 09:18
    Головна » 2009 » Вересень » 07
    http://www.champion.com.ua/images/doc/62-330-c1b24.jpg    В Дубніце (Словаччина) відбулися міжнародні змагання з легкої атлетики «7th Athletics Bridge».  У Словаччині брали участь і наші легкоатлети, яким вдалося привезти з Дубніце золоту медаль. Тріумфатором змагань був Дмитро Деменюк, який завоював "золото" в секторі по стрибках у висоту. Ніхто із спортсменів, що беруть участь, не зміг стрибнути вище за результат українця - 2,22м.
       Михайло Книш на спринтерських дистанціях 100 і 200 метрів зайняв 8-е і 7-е місця відповідно.
       На дистанції, що не часто зустрічається, 1000 м наш Володимир Киц, з результатом 2:25,88 пересік фінішну межу 8-м.
      У бігу на 400 метрів з бар'єрами Сергій Бородін показав лише сьомий результат - 53,16
     < ... Читати далі »
    Переглядів: 667 | Дата: 07.09.2009 | Рейтинг: 3.0/1

http://www.iaaf.org/mm/photo/competitions/competition/05/42/19/54219%5ffull-prt.jpg  Двократна олімпійська чемпіонка Олена Ісинбаєва заявила, що планує встановити наступний світовий рекорд під час Фіналу Гран-прі ІААФ в Салоніках (Греція). На змаганнях в Цюріху 28 серпня росіянка підкорила планку на висоті 5,06 метра. Наступною відміткою, за її словами, буде 5,07.
      "Спочатку я б хотіла спробувати зробити це в Греції 12 вересня, ну а якщо не вийде, то в Шанхаї або в Дегу"? - говорить Ісинбаєва.  Кажучи про свою поразку на чемпіонаті світу в Берліні, Ісинбаєва заявила, що в той момент у неї "просто мозок був відсутній".
      "Після чемпіонату світу у мене була така злість! - відзначила вона. - На себе, на свій стан. Думала, як же я провалилася так ганебно? Адже вс ... Читати далі »
    Переглядів: 544 | Дата: 07.09.2009 | Рейтинг: 0.0/0

http://inform.lookmy.info/portal/4nAlbum/album/2275/latletika/mazyrik/Zvezdshesta20082.jpg   Вчора, 6 вересня, в Рієті (Італія) відбувся останній в сезоні етап Гран-прі з легкої атлетики.  Українські легкоатлети представляли нашу збірну в двох дисциплінах.  Максим Мазурик в секторі по стрибках у висоту з жердиною, з результатом 5,52 м завоював золоту медаль змагань. Правда перше місце довелося розділити з Віктором Чистяковим, який показав той самий результат при однаковій кількості спроб.
      Українська бігунка Тетяна Петлюк в забігу на 1500 метрів пересікла фінішну межу з 12-м результатом - 4:16,02. Переможниці в забігу стала Ліза Добрінськи з Англії - 4:01,53.  Одні з лідерів легкоатлетичного сезону ямайці Асафа ... Читати далі »
    Переглядів: 664 | Дата: 07.09.2009 | Рейтинг: 0.0/0