18.05.2024, 09:36
    Головна » 2009 » Серпень » 27 » Лукашевич виграв змагання в Таллінні
    09:00
    Лукашевич виграв змагання в Таллінні
      Ледве встигнувши перевести дихання після чемпіонату світу в Берліні, легкоатлети приступили до виступів на інших міжнародних стартах – в Таллінні і Барселоні.
      На змаганнях столиці Естонії українець Олексій Лукашевич хоч і не показав високий результат (7,69 метрів), але і цього йому виявилося досить для перемоги в стрибках в довжину. А ось Сергію Демидюку до третього місця на дистанції 110 метрів з бар'єрами не вистачило лише однієї сотої секунди (13,77).
      У секторі для метання списа Україну представляв Олександр Пятниця. З результатом 75,36 метрів він став п'ятим. У дівчат Віра Ребрік завершила змагання на дев'ятій позиції (53,46 метрів), знов обігравши свою кривдницю, що обійшла її в боротьбі за «золото» молодіжного чемпіонату Європи-2009, латишку Мадару Паламєїку.
      Невдало закінчився старт для Богдана Бондаренка. Молодий українець в секторі для стрибків у висоту не зміг злетіти вище 2,05 м.
      У Барселоні українці залишилися без медалей. Наш Андрій Семенов в штовханні ядра виявився лише восьмим із результатом 18,73 метра. Ганна Міщенко і Ганна Тітімец на дистанціях 1 500 метрів (4.06,87) і 400 метрів з бар'єрами (56,79) відповідно набігли на четвертую позицію.