Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

18.05.2024, 08:08
    Головна » 2009 » Серпень » 23 » Гірський біг на Буковині виграв закарпатець Карпов
    23:13
    Гірський біг на Буковині виграв закарпатець Карпов
    Уперше на Буковині провели відкритий чемпіонат області з гірського бігу. У змаганнях, які відбулися 22 серпня 2009 р. у мальовничому куточку гірського Вижницького району, взяли участь бігуни з Буковини та сусідніх областей. Серед чоловіків в елітній групі перемогу святкував закарпатець Андрій Карпов. А в жіночій номінації абсолютно кращий результат показала… 12-річна землячка Івана Гешка Марина Царик з Кіцманщини.

Чоловіки змагалися на дистанції 11 км. Кандидат у майстри спорту Андрій Карпов із Закарпаття від своїх колег-суперників з Буковини, з якими тренувався разом під час навчання у Чернівецькому національному університеті (ЧНУ), втік у відрив десь після четвертого кілометра. До фінішу підопічний чернівецького тренера Сергія Яненка (чемпіон світу з бігу на 100 км 1997 р.) так більше лідерство з рук не випускав. Другим та третім на фініші були буковинці Сергій Дуган та Сергій Вашурін.

Серед юніорів не було рівних місцевому бігуну Андрію Шевчишину, який тепер навчається у ЧНУ і тренується під керівництвом заслуженого тренера України Дениса Тищука – наставника триразового чемпіона України з бігу на 1500 м Миколи Лабовського.

У жіночій номінації нагороди розігрувалися на дистанції 7 км. Тут абсолютно кращий результат показала 12-річна Марина Царик з Шипинців Кіцманського району (до речі, свого часу частина території сучасної Чернівецької області називалася Шипинською землею). У переможниці серед дорослих Ганни Дядюри здібна землячка капітана збірної України з легкої атлетики Івана Гешка виграла майже три хвилини. У класичній легкій атлетиці найвищим досягненням юної «вундер кінд» є 5 місце на дистанції 1500 м на першості України серед ДЮСШ.

Переглядів: 641 | Додав: Pasat | Рейтинг: 0.0/0