Гостей: 1
    Користувачів: 0

04.05.2024, 20:37
    Головна » 2009 » Червень » 11

Триразовий олімпійський чемпіон Усейн Болт виступить на турнірі “Festival of Excellence” у Торонто 11 червня.

Ямайський спринтер вийдке на старт своєї королівської дистанці 100 метрів. Організатори порахували, що кожен його крок на доріжці обійдеться їм приблизно у 6 000 доларів.

Раніше свою участь у цих змаганнях підтвердили Шон Кроуфорд, Бернар Вільямс і Айворі Вільямс, які змагатимуться на дистанції 200 метрів.

Також змагання пройдуть на дистанціях 400 м, 800 м, 100 м і 5 км. у чоловіків і 400 м, 1000 м і 100 м з бар’рами у жінок.

Пряму трансляцію змагань можна буде подивитися на ESPN360.com. Керівники проекту заявили, що безкоштовна трансляція доступна тільки власникам певних і ... Читати далі »

Переглядів: 617 | Дата: 11.06.2009 | Рейтинг: 0.0/0

На міжнародному легкоатлетичному фестивалі у польському місті Бидгош лідер європейського сезону з бігу на 400 метрів з бар’єрами Анастасія Рабченюк знову перемогла свою принципову суперницю, бронзову призерку чемпіонату світу в Осаці Анну Єшень із Польщі.

Як і кілька днів тому, киянка виграла потужним фінішним спуртом, хоча і показала трохи гірший результат. Втім, на остаточний час міг вплинути і поту ... Читати далі »

Переглядів: 697 | Дата: 11.06.2009 | Рейтинг: 3.0/2

6-7 червня відбувся чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед ветеранів, де успішно виступили Президент АВЛАЧо Власов Анатолій в метанні диску 1,5 кг (43, 49м), ваги 11,34кг 15,35м, зайнявший перше місце в віковій категорії 55-59 років, та Денис Куваєв в бігу на 100м (12,7сек), стрибках в довжину-5,31мта висоту-1,65м в віковій категорії 35-39 років.
    Президент Асоціації ветеранів легкої атлетики Чернівецької області Анатолій Власов

Вдалих стартів та міцного здоров'я нашим ветеранам!
    Переглядів: 660 | Дата: 11.06.2009 | Рейтинг: 0.0/0