Гостей: 1
    Користувачів: 0

04.05.2024, 10:53
    Головна » 2009 » Квітень » 28
    http://content.foto.mail.ru/mail/s_tmar/104/i-160.jpg      Завершився Чемпіонат з бігу по шосе на 20 км і Чернівецька область здобула ще одного майстра спорту в обличчі Віталія Дмитрюка, вихованця Коропецької Світлани. Віталій пробіг дистанцію за 1:01.2h, що перевищує норматив майстра спорту.
        Він посів четверту позицію, програвши не багато Олександрові Матвійчуку з Хмельницької області (його результат 1:01.1h). Також на цих змаганнях виступав Дуган Сергій, його результат - восьме місце з часом 1:04.0h (КМС).

Нагадаємо, що Рекорд України на цій дистанції був встановлений минулого року вихованцем Павлюка Івна Григоровича - Віталієм Рибаком і він складає - ... Читати далі »
    Переглядів: 717 | Дата: 28.04.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Американський спринтер Тайсон Гай повернувся на доріжку. Останній раз Гай виходив на старт 31 серпня 2008 року на двухсотметровке - 20.26.
       Новий сезон чемпіон світу 2007 року вирішив почати з дистанції в два рази довше. На змаганнях в Арізоні Гай пробіг 400 метрів за 46.34. Багато топ спринтерів відкривали сезон цього року з бігу на 400 м.
       Усейн Болт почав сезон з результату 45.54 (Особистий рекорд Болта - 45.28). Асафа Пауелл послідував прикладу "людини-блискавки" і фінішував з результатом - 45.94.

Переглядів: 965 | Дата: 28.04.2009 | Рейтинг: 0.0/0

http://swamigp.files.wordpress.com/2008/08/p1_bolt_08201.jpg     Ямайський спринтер Усейн Болт заявив, що збирається встановити новий світовий рекорд на дистанції 100 метрів. Зараз рекорд Болта, встановлений під час Ігор в Пекіні, складає 9,69 секунд.

«Точно можу пробігти швидше – за 9,5 секунд. Вважаю, можу показати час 9,4, швидше за все, рекорд зупиниться на цій відмітці», – сказав Болт в інтерв'ю Reuters.