Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню


ПОДАРУНОК


Друзі сайту
 • Буковинський спортивний портал


 • Сайти
 • Интернет-журнал

  Do25ti.ru • Статистика
  Free counters!
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0


  31.03.2020, 23:59
  Головна » 2008 » Грудень » 15 » Сергій Лебідь підтвердив свій статус найшвидшого кросмена.
  22:40
  Сергій Лебідь підтвердив свій статус найшвидшого кросмена.
       Сергію Лебідю довелося попрацювати, щоб завоювати свій восьмий титул чемпіона на SPAR European Cross Country, але українська легенда мав досить в резерві, щоб завдати поразки жорсткому набору претендентів. Лебідь відірвався далеко від чемпіона Великобританії 2006 року – Мо Фарах і 50-метровий відрив від нього і надалі засвідчив, що Сергій Лебідь – найкращий кросмен, який коли-небудь був в Європі.

       "Я думаю, що це було, можливо, моєю найважчою перемогою, я був переконаний, що я лише зможу виграти декілька метрів до фінішу, не дивлячись на те, що я відчував контроль над останніми двома колами(завершальні 3,000м), коли Фарах біг дуже швидко",  визнав Лебідь.

       "Мій основний план передбачав спробувати дістатися до лідируючої позиції вже на початку завершального кола, але Фарах біг так сильно, що не було можливості зробити це."

       Назбиравши такі колекції медалей, одні, можливо, подумають, що йому стає нудно, але це не так. «Я поміщаю всі свої золоті медалі на стіні кімнати в моєму будинку і все ще є маленька частинка вільного місця. Я біг на усіх 15 Чемпіонатах Європи з кросу і я хочу продовжувати, поки я можу. Мені всього лиш 33 і я вважаю, що ще можу виступити більше, ніж пару років, на найвищому рівні. Як на мене, то я люблю ці Чемпіонати. Виступ на них не є задля грошей, так як тут не передбачають призових. Для мене, це – завжди головний зимовий старт і я знаходжусь в нетерпінні, коли наближається Чемпіонат. Це щороку особлива подія для мене», додав Лебідь.

       Лебідь почав відносно обережно свій шлях до перемоги, і на відмітці в половину пройденої дистанції все ще разом бігла група з 11 чоловік, а перевірка часу на відмітці в 5,500 метрів показала результат – 17:02, що засвідчив відносно скромний ранній темп бігу.

       Проте, Фарах першим пішов на прискорення як тільки група наблизилась до останніх 3 кіл з 1,500 метрами до фінішу.

       Ефект від цього прискорення не забарився, - група зменшилась з 11 чоловік до шести, містячи Лебідя, Фараха, шведа Мустафу Мохамеда, іспанців Алемаєху Безабеха та Аяда Ламдасема, а також і бельгійця Пітера Десмета, останній, що цілком природно, отримував левову частку підтримки упродовж всієї дистанції.

       У цей час лише Лебідь міг залишитись з Фарахом, який мав другий найкращий час в Європі на дистанції в 5000 метрів минулого літнього сезону і приїхав на Чемпіонат після шести тренувальних тижнів проведених в Ефіопії.

       В межах одного кілометра лідуюча пара відірвалась на 40 метрів від Мохамеда, що займав третю позицію і зробили істотні відриви від Безабеху, Ламдасама і Десмета.

  Сцена була встановлена для чарівного фіналу, який закінчився в фаворитстві Лебідя, оскільки він перетнув фінішну лінію з часом в 30:49, але його обличчя відображало болючу гримасою замість жестів посмішки і перемоги, які характеризували багато з його попередніх перемог. Українець завершив дистанцію з восьми секундною перевагою перед Фарахом, який підкорився своїй другії позиції за декілька сотень метрів до фінішу.

       «Я намагався перемогти. Я докладав усі свої зусилля і навіть не знаю, що ще більше я міг зробити. Я був дуже здивований з тим, який сильний він є у фініші,» зазначив Фарах.

       «Я трохи розчарований, але я радий завойованій медалі. Це був невдалий рік для мене, але я повинен готуватися до майбутнього Чемпіонату Світу в Берліні, що буде наступного літа», додав він.

       Мохамед, срібний медаліст минулого року та бронзовий два роки тому, ще раз завоював медаль, прийшовши до фінішу на 16 секунд пізніше за свого друга та тренувального партнера.

       Ламдасем фінішував несподівано на четвертій позиції, а Десмет, якого підтримували рідні стіни, фінішував п’ятим з найкращим бельгійським результатом на Чемпіонатах за минулі роки і легко задовільнив свої амбіції, щодо попадання в десятку найкращих.

      "Я дуже щасливий з цим результатом, але я вважаю, що я міг пробігти навіть краще, якщо б умови були навіть жорсткіші. Я вважав за краще не починати дуже швидко сьогодні і зберегти досить енергії для останнього кола. Сьогодні, я не озирався назад і прагнув бігти з лідерами весь час", повідомив Десмет.

       Іспанія, з своїм лідером – Ламдасемом, мала чотирьох залікових кросменів в 15 найкращих для того щоб зберегти свій золотий титул з 39 очками, в той час як Франція отримала срібні нагороди з 49 очками, а команда Великобританії – бронзові з 54 очками.

  www.european-athletics.org

  Зазначимо, що буковинський кросмен Віталій Рибак перетнув фінішну лінію 31-м з часом – 32:07.

   

  Результати чоловіків, 10 км особистий залік:

  1.      Сергій Лебідь (Україна)                               30:49

  2.     Мо Фарах       (Велика Британія)                     30:57

  3.     Мустафа Мохамед (Швеція)                            31:13

  19.   Євген Божко  (Україна)                                31:49

  31.   Віталій Рибак (Україна)                               32:07

  65.   Ігор Гелетій (Україна)                                   33:29

  Командний залік:

  <!--[if !supportLists]-->1.       Іспанія             - 39 очок  <!--[endif]-->

  1. Франція           - 49 очок  
  2. Великобританія - 54 очки  
  3. Італія               - 79 очок  
  4. Бельгія             - 93 очки  
  5. Україна           - 116 очок  
  Детальніші результати доступні тут - www.sportresult.com/sports/la/framework/eaa2.asp Переглядів: 1289 | Додав: flab | Рейтинг: 5.0/2