Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню


ПОДАРУНОК


Друзі сайту
 • Буковинський спортивний портал


 • Сайти
 • Интернет-журнал

  Do25ti.ru • Статистика
  Free counters!
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0


  01.04.2020, 01:38
  Головна » 2008 » Листопад » 10 » Тимошенко хоче заборонити кроси на фізкультурі!
  10:05
  Тимошенко хоче заборонити кроси на фізкультурі!

  Юлія Тимошенко вважає, що кроси на уроках фізичної культури необхідно терміново заборонити, замість них діти мають займатися ігровими видами спорту.

  Таке обмеження повинно діяти до з’ясування ситуації з системою спеціального медичного обстеження дітей, їх здібностей і рівня фізичної підготовки. Кабінет міністрів також рекомендує переглянути порядок фізичної підготовки школярів. Зокрема, рекомендується припинити проведення кросів для школярів на уроках фізичної культури без спеціального медичного обстеження.

  Також прес-служба Кабміну повідомляє, що уряд скасував постанову Кабінету міністрів від 15 січня 1996 року №80 "Про державні тести і нормативи оцінки фізичної підготовленості населення України".

  Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко на засіданні уряду заявила, що до з'ясування ситуації з системою спеціального медичного обстеження дітей, їхньої здатності та рівня фізичної підготовки, кроси на уроках фізкультури необхідно терміново заборонити, а дітей замість кросів завантажити заняттями з ігрових видів спорту.

  31 жовтня Міністр з питань сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко повідомив, що очолюване ним відомство підготувало і надіслало до Кабінету міністрів нову програму з проведення уроків фізичної культури в школі "Крок до здоров’я", орієнтовану на отримання оздоровчого ефекту від занять.

  "Такі нормативи для бігу чи підтягування, які є сьогодні, направлені не на підготовку здорової успішної людини – це підготовка солдата або спортсмена вищого рівня", - зазначив міністр. Саме це, на його переконання, і стало головною причиною, чому на уроках фізкультури траплялися трагічні випадки, і чому сьогодні діти не хочуть ходити на ці уроки.

  За його словами, в основу розробленого в Мінсім’ї оцінювання запропоновано покласти відвідування уроків і фізичний стан дитини.

  "Визначати оцінки треба не по кількості разів чи часу, за який дитина пробігла, а по тому, щоб вона обов’язково 12 годин на тиждень займалася руховою активністю. Це мінімально необхідна кількість годин на тиждень для дитини", - сказав міністр.

  По-друге, зазначив він, це фізичні параметри учня: чи має дитина зайву вагу, чи є у неї будь-які інші відхилення у фізичному розвитку. Також потрібно буде враховувати стан її здоров’я і наявність захворювань, залежно від яких визначати програму уроків фізкультури

  Як повідомлялося, 4 листопада у райцентрі Кам’янка Бузька Львівської області на уроці фізкультури помер учень 5-го класу, який пробіг одне коло, впав і помер. Під час розтину медики виявили у хлопчика серйозні проблеми з судинами головного мозку, але раніше про це не було відомо.

  Нагадаємо також, що останнім часом почастішали випадки смерті серед школярів. Так, на початку жовтня у Запоріжжі на уроці фізкультури помер 15-річний десятикласник.

  У середині жовтня у Луцьку помер на уроці фізкультури ще один десятикласник.

  Голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтєєва причину збільшення числа таких трагедій у навчальніх закладах вбачає у відсутності якісної діагностики, погіршенні екології та у шкідливих звичках, до яких все частіше залучаються діти.

  Переглядів: 901 | Додав: flab | Рейтинг: 1.0/1