Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню


ПОДАРУНОК


Друзі сайту
  • Буковинський спортивний портал


  • Сайти
  • Интернет-журнал

    Do25ti.ru



  • Статистика
    Free counters!
    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0


    01.04.2020, 01:21
    Головна » 2008 » Жовтень » 11 » Чемпіонат області з кросу: медалі “розіграли”, збірну сформували
    22:53
    Чемпіонат області з кросу: медалі “розіграли”, збірну сформували
    (Фото (Георгія Мазурашу) дивіться у "Фотоальбомі")
    Вісім комплектів нагород було розіграно в суботу, 11 жовтня, у центральному парку м. Чернівців у рамках чемпіонату області з легкоатлетичного кросу. Найбільш інтригуючою боротьба виявилася в юніорській номінації на дистанції 6 км, де тривалий час лідерство розділяли хотинчанин Олександр Антонюк та стрімко прогресуючий студент ЧНУ Андрій Шевчишин. Останній продемонстрував потужніший фінішний спурт і записав до свого активу перемогу. Лише на фінішному відрізку розподілили призові місця і юнаки на 3-кілометрівці. Тут найшвидшим був “відкриття сезону” Олег Онуфраш з Заставнівщини, який тренується під керівництвом заслуженого тренера України Дениса Тищука. Найбільший відрив переможця від найближчих переслідувачів зафіксовано у дівчат-юніорок на 4-кілометрівці, де бронзова призерка цьогорічного чемпіонату України з бігу на шосе на 10 км Юлія Заєць “кинула” другій призерці майже 6 з половиною хвилин.

    Прикро констатувати, але обласний спорт, на жаль, продовжує страждати від сиптомів відомої басні Крилова про лебедя, рака і щуки: одночасно з чемпіонатом області з кросу на стадіоні “Буковина” відбувалася першість області серед освітянських ДЮСШ. Освітяни ніяк не можуть змиритися з тим, що фізичною культурою і спортом в області має управляти відповідний підрозділ ОДА, чиї поради і вказівки (в межах їх повноважень) регулярно ігнорують. А страждає від цього справа...

    За підсумками змагань тренерська рада разом із головою обласної ФЛА Миколою Малярчуком та новим керівником обласного спорту Богданом Вітовським затвердила попередній варіант складу збірної області для участі у чемпіонаті України з кросу, який відбудеться за 2 тижні у Кіровограді. До збірної наразі включено наступних спортсменів: Віталій Рибак (Хотин), Олександр Борисюк (Кіцмань), Віталій Дмитрюк (Чернівці), Сергій Дуган (Глибока, Чернівці), Олег Онуфраш (Заставна, Чернівці), Олег Костюк, Вадім Величко, Сергій Олександрюк (Кіцмань), Олександр Антонюк (Хотин), Людмила Кирийчук (Новоселиця), Юлія Заєць (Новоселиця, Чернівці), Оксана Бідоча (Кіцмань), Юлія Максеменюк (Новоселиця).
     Григорій ПАСАТ
     
    Технічні дані

    юнаки 3 км

    №п/п Прізвище, ім’я Територія (колектив) Номер Результат Місце
     1 Онуфраш Олег м.Чернівці 830 00:09:33.60 1 
    2 Олександрюк Сергій Кіцманський район 878 00:09:35.90 2
    3 Дубік Едгар м.Чернівці 831 00:09:37.50 3
    4 Аштефанюк Юліан м.Чернівці 833 00:09:38.20 4
    5 Сухарь Михайло Кіцманський район 879 00:09:38.60 5
    6 Цеганчук Анатолій Глибоцький район 902 00:09:56.70 6
    7 Бибик Тарас м.Чернівці 891 00:09:57.90 7
    8 Сухарь Олександр Кіцманський район 880 00:10:03.70 8
    9 Козубовський Богдан м.Чернівці 825 00:10:09.20 9
    10 Бота Іван м.Чернівці 820 00:10:42.50 10
    11 Довженко Андрій Заставнівський район 909 00:10:42.80 11
    12 Жуков Володимир м.Чернівці 887 00:11:13.70 12
    13 Скрипничук Михайло м.Чернівці 882 00:11:18 13
    14 Ткач Дмитро м.Чернівці 824 00:11:27.90 14
    15 Павлюк Іван м.Чернівці 821 00:11:29.20 15
    16 Паладійчук Сергій м.Чернівці 881 00:11:30.10 16
    17 Чибір Дмитро Вижницький район 819 00:11:30.30 17
    18 Верхола Назар Заставнівський район 910 00:11:33.10 18
    19 Павлюк Василь м.Чернівці 823 00:11:52.20 19
    20 Рисак Володимир Заставнівський район 911 00:12:01.60 20
    21 Медінцев Дмитро м.Чернівці 858 00:12:52.80 21
    22 Плоп Михайло м.Чернівці 885 00:12:54.20 22
    23 Божеску Юрій м.Чернівці 884 00:13:13.50 23
    24 Тимофійчук Микола м.Чернівці 897 00:13:17.20 24
    25 Налепа Артур м.Чернівці 859 00:13:54.50 25
    26 Сливка Євген м.Чернівці 893 00:13:57.80 26
    27 Дацій Яків м.Чернівці 865 00:14:27.40 27
    28 Торшин Павло м.Чернівці 870 00:14:35.60 28
    29 Лутік Ігор м.Чернівці 867 00:14:48 29
    30 Козак Михайло м.Чернівці 862 00:14:48.30 30
    31 Попюк Вадим м.Чернівці 886 00:15:07.30 31
    32 Крисоватий Ігор Вижницький район 818

    юніори 6 км

    №п/п Прізвище, ім’я Територія (колектив) Номер Результат Місце
     1 Шевчишин Андрій  м.Чернівці 835 00:19:07.70 1 
    2 Антонюк Олександр Хотинський район 912 00:19:11.90 2
    3 Величко Вадим Кіцманський район 874 00:19:51.20 3
    4 Костюк Олег Кіцманський район 875 00:19:51.50 4
    5 Опаєць Іван Глибоцький район 903 00:20:12.30 5
    6 Пітек Артур м.Чернівці 832 00:20:25.50 6

    чоловіки 4 км

    №п/п Прізвище, ім’я Територія (колектив) Номер Результат Місце
     1 Дуган Сергій Глибоцький район 899 00:12:14.20 1 
    2 Осадчук Роман м.Чернівці 834 00:13:10.60 2
    3 Неміш Вадим Вижницький район 814 00:13:29 3
    4 Нітушка Юрій Глибоцький район 900 00:13:58.80 4
    5 Галан Ярослав м.Чернівці 843 00:14:05.70 5
    6 Васильков Сергій м.Чернівці 845 00:14:29.40 6

    чоловіки 10 км

    №п/п Прізвище, ім’я Територія (колектив) Номер Результат Місце
     1 Крамарюк Руслан Кіцманський район 877 00:32:51.70 1 
    2 Герасим Ігор м.Чернівці 854 00:34:33.50 2
    3 Тумак Юрій м.Чернівці 840 00:34:35 3
    4 Майданський Віталій м.Чернівці 839 00:35:19.90 4
    5 Тіхонов Роман м.Чернівці 852 00:36:22 5
    6 Булигін Павло м.Чернівці 846 00:37:09.50 6
    7 Булигін Олександр м.Чернівці 847 00:37:11.60 7

    дівчата 2 км

    №п/п Прізвище, ім’я Територія (колектив) Номер Результат Місце
     1 Бідоча Оксана Кіцманський район 876 00:07:22.50 1 
    2 Кирилова Любов м.Чернівці 855 00:07:34.30 2
    3 Іліщук Леся м.Чернівці 822 00:07:37.30 3
    4 Балан Христина Глибоцький район 905 00:07:40.50 4
    5 Лучик Марія м.Чернівці 826 00:07:47.60 5
    6 Рожок Надія Вижницький район 815 00:07:53.50 6
    7 Спіжавка Марія м.Чернівці 827 00:07:58.20 7
    8 Гнідан Тетяна м.Чернівці 829 00:08:03.60 8
    9 Опаєць Кароліна Глибоцький район 904 00:08:13.60 9
    10 Дубковецька Крістіна м.Чернівці 849 00:08:45.20 10
    11 Соколовська Валентина м.Чернівці 851 00:08:45.60 11
    12 Кошут Ірина Заставнівський район 907 00:09:07.30 12
    13 Соколовська Ріма м.Чернівці 850 00:09:25.80 13
    14 Липченко Людмила м.Чернівці 864 00:09:26.60 14
    15 Мамчук Олена м.Чернівці 848 00:10:08.80 15
    16 Блошко Анастасія м.Чернівці 863 00:10:09.10 16
    17 Дякур Наталія Глибоцький район 901 00:22:53.10 17
    18 Манзюк Аліна Заставнівський район 908

    юніорки 4 км

    №п/п Прізвище, ім’я Територія (колектив) Номер Результат Місце
     1 Заєць Юлія м.Чернівці 828 00:14:16.10 1 
    2 Коротоненко Галина м.Чернівці 860 00:20:43.90 2
    3 Гаврилюк Марина м.Чернівці 871 00:25:26.50 3
    4 Кожелянко Каріна м.Чернівці 861 00:28:24.10 4

    жінки 4 км

    №п/п Прізвище, ім’я Територія (колектив) Номер Результат Місце
     1 Атаманюк Наталія м.Чернівці 842 00:15:20 1 
    2 Мизак Іванна м.Чернівці 857 00:20:13 2
    3 Сорока Юлія м.Чернівці 866 00:22:29.90 3
    4 Філіп Ольга м.Чернівці 868 00:27:36.70 4
    5 Максимюк Інна м.Чернівці 873 00:27:38.30 5

    жінки 8 км

    №п/п Прізвище, ім’я Територія (колектив) Номер Результат Місце
     1 Дядюра Ганна м.Чернівці 844 00:35:13.20 1 
    2 Кочала Тетяна м.Чернівці 853 00:42:47.30 2
    ...
    Переглядів: 1384 | Додав: Pasat | Рейтинг: 4.2/4