Користувачів: 0

29.03.2024, 00:32
    Головна » Архів матеріалів
    « 1 2 ... 42 43 44

Триразовий чемпіон України 2008 року з бігу на різні дистанції (5000 м на стадіоні і 10 км та 20 км на шосе) Віталій Рибак виборов місце у збірній для участі у Чемпіонаті Європи з кросу, який відбудеться 14 грудня в Брюсселі (Бельгія). “Вікно до Європи” перед вихованцем Івана Павлюка та Ірини Ячнюк відкрилося після вдалого виступу на Чемпіонаті України з кросу в Кіровограді, де Віталій на 10-кілометрівці фінішував з результатом 29 хв. 24 сек. третім після Євгена Божка з Харківщини (29.16) та Михайла Іверука з Рівненщини (29.20).

В інш ... Читати далі »

Переглядів: 1436 | Дата: 29.10.2008 | Рейтинг: 5.0/3

11 жовтня 2008. Чемпіонат області з кросу. Син бронзового призера чемпіонату України-2007 з кросу Віталія Дмитрюка - Гліб "просить" кицю пригоститися соком. Оголошуємо конкурс на кращий гуморний підпис.  Переможцю - сюрприз!
    Переглядів: 1568 | Дата: 16.10.2008 | Рейтинг: 5.0/4

Волинський кіцманчанин Олександр Борисюк, який під час святкування ювілею Чернівців переміг на традиційних міжнародних змаганнях “Буковинська миля”, вже за декілька днів відзначився на аналогічних прем’єрних змаганнях з бігу на 1 милю у Санкт-Петербурзі (Росія). На “Петербургській милі” на призи триразової олімпійської чемпіонки Тетяни Казанкіної  вихованець Георгія Миронюка та Степана Борисюка з результатом 4.02,2 фінішував в компанії найсильніших бігунів Росії третім після Валентина Смирнова (4.01,6) та В’ячеслава Шабуніна (4.01,8). Україну  в колишній столиці Росії представляв ще один кіцманчанин Олександр Величко ... Читати далі »

Переглядів: 1002 | Дата: 15.10.2008 | Рейтинг: 5.0/1

“Срібним” можна назвати виступ команди Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича на змаганнях серед вузів Західної України у Тернополі. Наші студенти, як повідомила тренер команди Ірина Ячнюк, здобули 7 нагород, з яких 5 – срібні. На другу сходинку п’єдесталу пошани піднялися Сергій Кізима (400 м – 50,6), Михайло Скорейко (800 м – 1.57,5), Марія Дашкевич (100 м – 12,6), Ірина Селіверстова (стрибки у довжину – 5 м 34 см) та учасники естафети 4х100 м Едуард Шмідт, 1 курс, Олег Іваненко, Дмитро Тимчук і Сергій Кізима (44,2). Третіми призерами стали Дмитро Тимчук (400 м – 51,0) та Андрій Шевчишин (3000 м – 8.57,5). Зазначимо, що Скорейко та Шевчишин встановили особисті рекорди.

... Читати далі »

Переглядів: 1402 | Дата: 14.10.2008 | Рейтинг: 3.5/4

(Фото (Георгія Мазурашу) дивіться у "Фотоальбомі")
    Вісім комплектів нагород було розіграно в суботу, 11 жовтня, у центральному парку м. Чернівців у рамках чемпіонату області з легкоатлетичного кросу. Найбільш інтригуючою боротьба виявилася в юніорській номінації на дистанції 6 км, де тривалий час лідерство розділяли хотинчанин Олександр Антонюк та стрімко прогресуючий студент ЧНУ Андрій Шевчишин. Останній продемонстрував потужніший фінішний спурт і записав до свого активу перемогу. Лише на фінішному відрізку розподілили призові місця і юнаки на 3-кілометрівці. Тут найшвидшим був “відкриття сезону” Олег Онуфраш з Заставнівщини, яки ... Читати далі »
    Переглядів: 1631 | Дата: 11.10.2008 | Рейтинг: 4.2/4

1-10 11-20 ... 411-420 421-430 431-435